Menu

Strona Główna
Gabinet
Certyfikaty
Dojazd
Godziny przyjęć oraz rejestracja

kontakt:
poczta@mleczaki.pl

NZOZ "Obronna"

"Mleczaki i Stałe"

Gabinet przyjazny dzieciom

Jesteśmy uczestnikiem programu "Gabinet przyjazny dzieciom" prowadzonego przez Wrigley - producenta gum "orbit". Tym samym zapraszamy na stronę orbitek.pl Stworzyliśmy własną nazwę dla naszego gabinetu - "Klinika Słonia Zębalskiego", która miejmy nadzieję przypadnie najmłodszym do gustu i sprawi, że wizyta u stomatologa nie będzie stresująca.


Kącik gier i zabaw

Aby umilić czas oczekiwania na przyjęcie przygoto-waliśmy kącik zabaw dla dzieci pełen zabawek, książeczek i materiałów do rysowania. Staramy się, aby zawsze u nas było ciepło i przytulnie. U nas zawsze możesz posłuchać swojej ulubionej stacji radiowej.


Atmosfera

Szczególny nacisk kładziemy na miłą atmosferę panującą w naszym gabinecie. Tutaj milusińscy mogą dotknąć niemal wszystkiego, moją "posurfować" na fotelu, mogą dokładnie poznać gabinet zanim usiądą jako pacjent. Znamy najnowsze trendy w modzie młodzieżowej, znamy aktualne bajki i seriale dla dzieci, na pewno mamy o czym porozmawiać z dziećmi na wstępie wizyty. Każdy mały pacjent po zabiegu może liczyć na upominek, a ci szczególnie odważni na certyfikat "Dzielnego Pacjenta"


Wyposażenie

Gabinet wyposażony jest profesjonalnie w sprzęt najnowszej generacji, a używane przez nas materiały są zawsze najwyższej jakości. Poza standardowym wyposażeniem gabinetu dysponujemy rentgenem, skalerem z piaskarką, aparatami do wybielania zębów. Dla dzieci mamy przygotowane żele do bezbolesnego usuwania próchnicy oraz kolorowe plomby - będzie można "pokazać się" wśród rówieśników...